אמבטיות

אמבטיה ישיבה

אמבטית 70/105 ישיבה קיים בלבן ופרגמון 

אמבטיה סטנדרט בוקס

אמבטיה סטנדריט דגם בוקס מגיע במידות 1.2 עד 1.7 רוחב .70סמ’

אמבטיה דגם 1300

אמבטית נגישות לגיל השלישי 

אמבטיה דגם 1400

אמבטית נגישות לגיל השלישי

אמבטיה פרי סטייל דגם 1912

אמבטיה אקרילית מעוצבת 

אמבטיה פרי סטייל דגם 1913

אמבטיה אקרילית מעוצבת אדום לבן

אמבטיה פרי סטייל דגם 1765

אמבטיה אקרילית מעוצבת 

Grace

כאן יהיה תיאור מפורט של הדגם כאן יהיה תיאור מפור. לחצו על התמונה או השרטוט להגדלה.

Ellipc

כאן יהיה תיאור מפורט של הדגם כאן יהיה תיאור מפור. לחצו על התמונה או השרטוט להגדלה.

מקלחונים הם בין המוצרים האסתטיים והנוחים שנועדו לחדרי אמבטיה ורחצה, מאפשרים רחצה מהירה או ארוכה בעמידה תחת המים הזורמים, מונעים הצפה והתזה של מים אל כלל חלל החדר ויוצרים מתחם פרטי וסגור.

קיימים כיום בשוק לא מעט מקלחונים מעוצבים, הנותנים מענה לכל תצורות חדרי הרחצה והאמבטיה, מיועדים לתכנון עיצובי מלכתחילה, או כאלה שמיועדים להשתלב בחדר האמבטיה הקיים לצד האביזרים הקיימים בו, דוגמת אמבטיון.

אמבטיון הוא למעשה מקלחון לאמבטיה הנועד לתחום את האמבטיה הביתית ובכל לספק שתי תצורות רחצה במוצר אחד: מחד גיסא אמבטיית ישיבה נוחה ומפנקת לרחצה ארוכה, לטבילה, לילדים ועוד, ומאידך גיסא סגירה מלאה או חלקית לבחירה ויצירת מרחב בו ניתן להתרחץ גם בעמידה כנגד זרם מים קולח וניתז, תוך הגנה על חלל חדר האמבטיה כולו מהתזה והרטבה.

ככלל, כל המקלחונים עשויים מזכוכית, שהיא החומר העמיד, היציב והאמין ביותר כנגד מים לטווח הארוך. מקלחון זכוכית מגיע בעוביים שונים (בין ארבעה לעשרה ס”מ) כאשר ככל שהזכוכית עבה יותר היא מספקת איכות ובטיחות ברמה גבוהה יותר. יחד עם זאת, חשוב שלא לבחור במקלחון זכוכית בעל שכבת זכוכית עבה יתר על המידה על מנת שלא ליצור מוצר כבד ומסורבל. במדינת ישראל קיים תקן מאושר למקלחונים של מכון התקנים הישראלי ובכל רכישה של מקלחון יש לוודא כי מדובר במוצר העומד בתקן.

ניתן לרכוש מקלחון פינתי אשר מיועד לעמוד בפינת החדר כנגד שני קירות ולמעשה מעניק את שתי הפאות הנוספות הנדרשות לסגירת שטח הרחצה. למרות שקיים סטנדרט מסוים למקלחונים עיצוב חדר האמבטיה מחייב הסתכלות רחבה והתאמה אישית, ובמקרים מסוימים מומלץ שלא ללכת על ההיצע הקיים ולרכוש מקלחונים לפי מידה בהתאמה אישית.

מקלחונים לפי מידה תוך יצירת התאמה אישית יכול לתת מענה לחדרי אמבטיה גדולים במיוחד במטרה לנצל היטב את המרחב ולזכות גם במקלחון רחב ונוח יותר, או לחילופין להתאמת גודל המקלחון ואופן הפתיחה שלו לחללי רחצה קטנים, וניצולם בצורה מיטבית.

מקלחונים מעוצבים תורמים רבות הן לעיצוב חלל הרחתה והן לנוחות הרחצה והשימוש בהם. למרות שמדובר במקלחונים מזכוכית ניתן לשלב עיצובים שונים וסגנונות, בניהם זכוכית שקופה וחלקה, זכוכית חלבית אטומה, הדפסות על זכוכית, פסי הסתרה המעניקים פרטיות בחללי אמבטיה משותפים ועיצובים נוספים.

בעלית דיזיין תמצאו מגוון רחב של מקלחונים מעוצבים ואיכותיים, בהתאמה לכל צורך ולכל חלל. צוות העובדים במקום יסייע בהכוונה וייעוץ, לעיצוב חדר האמבטיה המושלם, החל מבחירת מקלחונים מעוצבים, בהתאמה אישית ועל פי מידות וכלה בכל המוצרים המשלימים תחת קורת גג אחת.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם