ברזים

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם

ארונות אמבטיה נחשבו בעבר למוצר פונקציונאלי בלבד אשר לרוב נועדו גם להוות בסיס לכיור ולצד זאת לספק מקום אחסון למוצרי האמבט דוגמת מגבות, סבונים, שמפו וכדומה. עולם עיצוב הפנים שינה את פניו בשנים האחרונות גם בתחום עיצוב חללי רחצה כאשר ארונות אמבטיה מעוצבים בסגנונות שונים מעניקים משמעות רבה לחלל.

בבחירה של ארון אמבטיה חשוב לפני הכל לא להתפשר על האיכות. מדובר במוצר העומד לאורך זמן בתנאי לחות ורטיבות והשימוש בו הוא יום-יומי על ידי בני הבית. חשוב לבחור במוצר מעץ מלא, איכותי ובעל שכבת ציפוי והגנה העמידה בפני מים לאורך זמן. במידה והארון משלב מתכת חשוב לוודא כי מדובר במתכת אל- חלד העמידה בפני מים, ואינה מפתחת קורוזיה וחלודה.

בחירה של ארונות אמבטיה יש לבצע לאחר עיצוב חלל חדר הרחצה כולו, שכן בניגוד לעיצובים המסורתיים, כיום ניתן למצוא ארונות אמבטיה מעוצבים בקשת של צבעים, סגנונות עיצוב ואמצעי פרזול, המשתלבים לצד ריצוף, חיפויים ואלמנטים עיצוביים נוספים.

פרמטר נוסף שחשוב בבחירה של הארון המתאים הוא גודל חדר הרחצה. חדרי רחצה מרווחים וגדולים ניתן לעצב באמצעות ארונות אמבטיה כפריים המאופיינים במאסיביות או עיצובים נוספים המעניקים עוצמה ונוכחות לצד פתרונות אחסון. חללים קטנים יותר יכולים להיעזר בסגנון ארונות אמבטיה תלויים לניצול נכון של המרחב ולתחושת חלל מרווח יותר.

בחללים קטנים מומלץ לרכוש ארונות אמבטיה בעלי חללי אחסון קטנים ונוחים, ולהוציא מן החדר אחסון של מגבות או פריטים אחרים התופסים מקום רב.

בכל ארון ובכל סגנון עיצובי כדאי לשלב לפחות מגירה קטנה אחת לאחסון סיכות, מספריים ומוצרים שימושיים קטנים אחרים הנוטים ליצור בלגן בעין ללא אחסון מתאים.

ברכישה של ארונות אמבטיה תלויים ורהיטי חדר אמבטיה בכלל חשוב לוודא כי המוצר מונח ומותקן בצורה מקצועית ויסודית, מוצמד ומוברג לקיר היטב לבטיחות מלאה.

בעלית דיזיין, ענק מוצרי העיצוב לבית בצפון, ניתן למצוא מגוון רחב של ארונות אמבטיה מעוצבים בשלל סגנונות ובטווח מחירים רחב בהתאמה לכל כיס. במקום ניתן לרכוש ארונות אמבטיה לצד כיורים, מראות אמבטיה, מקלחונים, קרמיקה, אריחי חיפוי ומוצרים נוספים. צוות המקום מנוסה ומקצועי וכולל אדריכלים ומעצבי פנים המסייעים ללקוחות מן הספטור העסקי, הציבורי והפרטי בבחירה.