ברז לכיור מונח

אפל גבוה

ברז איכותי לכיור מונח 10 שנות אחריות

שירוקו

ברז איכותי לכיור מונח 10 שנות אחריות

אמזון גבוה

ברז איכותי לכיור מונח 10 שנות אחריות

אנקור

ברז איכותי לכיור מונח 10 שנות אחריות

שירוקו

ברז איכותי  בעיצוב ענתיק לכיור מונח 10 שנות אחריות

אמזון

ברז איכותי לכיור מונח 10 שנות אחריות

אנקור

כאן יהיה תיאור מפורט של הדגם כאן יהיה תיאור מפור. לחצו על התמונה או השרטוט להגדלה.

ספרינג גבוהTB

ברז איכותי לכיור מונח מגיע במבחר צבעים של ידיות שחור לבן אדום אפור ירוק 10 שנות אחריות

דגפ פוג'י

ברז איכותי לכיור מונח 10 שנות אחריות

אלמנט גבוה

ברז איכותי לכיור מונח 10 שנות אחריות

ליבר גבוה

ברז איכותי לכיור מונח לבן בשילוב ניקל 10 שנות אחריות

דגפ גוליבר

ברז איכותי לכיור מונח 10 שנות אחריות

 ברז אמבטיה

חדר האמבטיה הוא לרוב חלל שאינו גדול, וכל פריט מקטן ועד גדול משפיע על עיצובו. לאחר הבחירה בין מקלחון מעוצב לאמבטיה נוחה, חיפוי הקירות בקרמיקה איכותית וריצוף מותאם, בחירה בכיור שקוע או כיור מונח ובארונית אמבטיה דקורטיבית, נותר להשלים את העיצוב באמצעות כלי הסניטציה הקטנים בניהם ברז אמבטיה.

ברז לאמבטיה נקבע על פי מספר פרמטרים כאשר בראשם עומדת הפונקציונאליות ונוחות השימוש. חשוב לבחור בברז נוח לשימוש, בעל צינורית באורך המתאים, קיבוע חזק לצד מנגנון שליפה, מספר מצבים של לחץ מים ונגישות גבוהה. נוסף לאלו קיימים כיום ברזים לאמבטיה בעלי מנגנון חיסכון במים שיבטיח חיסכון כלכלי ותרומה לסביבה ירוקה.

מעבר לפונקציונאליות לא נקל ראש בהיבט העיצובי. דגמים רבים ומעוצבים ניתן למצוא היום בחנויות וברשתות, ראש אמבטיה עגול או מרובע, קיבוע צדי או גבוה, ברזים לבנים, כסופים או שחורים ומראה מט או ברק. כל אלה ישפיעו על הנראות הכוללת של חדר האמבטיה המעוצב, וחשוב לבחור את הברז לאחר קביעת האמירה העיצובית של החלל כולו.

ברזי חמת הם המותג הישראלי המוביל בתחום ברזים למקלחת ולאמבטיה, וזאת בזכות פיתוח וייצור של מוצרי איכות, עיצובים יוקרתיים ותוצרת מקומית איכותית. ברזי חמת מספקים גם אחריות ארוכת טווח (משתנה בהתאם לסוג המוצר והדגם) והם הברזים המועדפים על קבלנים בשמירה על סטנדרט בניה גבוה.

במרבית חללי האמבטיה נדרשים שני ברזים לכל הפחות: ברז לאמבטיה ו/או למקלחון וברז לכיור האמבטיה. מומלץ לבחור הן במוצרים איכותיים ועמידים לאורך זמן והן במוצרים המשלימים זה את זה בהיבט העיצובי.

אחד המוצרים המובילים בתחום הברזים בכלל וברזים לחדר האמבטיה בפרט הם ברזים מסדרות תרמוסטטיות המאפשרות בקרה על טמפרטורת המים, להגנה על המשתמשים ובעיקרם ילדים. מנגנון זה מביא גם לחיסכון באנרגיה ובעלויות.

במתחם העיצוב עלית דיזיין שבצפון תזכו לפני הכל לייעוץ אישי וליווי בכל ביקור ובכל רכישה. במקום ניתן ייעוץ אדריכלי לקבלנים ולפרטיים, וזאת לצד מבחר עצום של מוצרים מבית היצרנים המובילים בארץ ובעולם. עיצוב חללי אמבטיה מלא באמצעות מגוון חיפויים, אריחי ריצוף, אסלות ומדיחים, כיורים, ברזים, ארונות אמבטיה, מוצרי אינטרפוץ ואחרים- והכל בסטנדרטים מחמירים של איכות, באחריות ותוך מתן שירות מצוין.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם

 ברז מטבח

ברזים למטבח אינם רק מוצר פונקציונאלי חשוב, כי אם גם פריט עיצובי משלים בעל השפעה רבה על הנראות הכוללת של המטבח. לאחר השקעה לא מבוטלת במטבח מעוצב, שיש מרהיב ומוצרי חשמל יקרים, עלותו של ברז למטבח היא עלות זניחה ונכון לבחור על פי איכות הברז והמראה הדקורטיבי שלו, במטרה להשלים את מראה המטבח.

גם לאיכות הברז ישנה משמעות גדולה, ברז למטבח חייב לספק איכות, עמידות, לחץ מים נוח, חיבור אטום ואיכותי למניעת נזילות והשפרצות, ומכאן ניתן לבחור בפונקציות יעילות נוספות על פי סגנון המטבח וההעדפה האישית.

גובה הברז הוא מכריע בבחירה, וטרם היציאה לסיבוב הקניות מומלץ לבחון את עומק הכיור, המרחב הסביבתי וקיום של מגבלת גובה דוגמת חלון או מדף המצויים מעליו ועשויים להפריע את ההתקנה והשימוש במנגנון ההפעלה של הברז.

קיימים ברזים למטבח ממספר סגנונות ועל ידי לא מעט יצרנים. ברזי חמת- המותג הישראלי המוביל הכולל בדרות מוצרי סניטציה ברמת איכות וגימור גבוהה במיוחד ובעיצובים יוקרתיים,  ומותג ברזים למטבח גרואה- חברה גרמנית מובילה בעולם מזה עשרות שנים, ומובילה את תחום אביזרי המים בעולם כולו. כהבעת אמון במוצריהם ברזים למטבח גרואה מגיעים עם שבע שנות אחריות יצרן.  הם בין המובילים בזכות ברזי איכות המציעים לא מעט דגמים מעוצבים המועדפים הן על ידי הקבלנים המובילים והן על ידי הצרכנים הפרטיים.

אחד הדגמים המומלצים והאפקטיביים ביותר לשימוש הוא ברז מטבח נשלף. בניגוד לדגמי ברז לכיור מטבח הקבועים, הברז הנשלף מגיע עם צינור נסתר אשר בפעולה פשוטה מאפשר משיכה של הברז ונגישות לחץ המים לשטח גדול יותר. פתרון זה מתאים במיוחד לפתרון ברזים לכיור המטבח אשר בנוסף לשימוש השוטף בהם משמשים ככלי לניקיון הכיור וסביבתו.

ברזים למטבח אינם מוצר הנפרד מן המטבח וחשוב לבצע את הבחירה לאחר תכנון המטבח כולו ובהתאמה אליו.

מתחם העיצוב עלית דיזיין משמש כבית לקבלנים, אדריכלים ויזמים בתחום הבנייה בצפון, ואף לאנשים פרטיים. במקום מגוון עצום של דגמי ברזים למטבח של היצרנים המובילים בארץ ובעולם, וזאת לצד כל המוצרים הדרושים לשיפוץ הבית לרבות מקלחונים ואמבטיות, קרמיקה למטבח ולאמבטיה,  דלתות פנים מעוצבות, אריחי ריצוף וחיפוי, מוצרי פסיפס, כיורים ואסלות ועוד.

במקום צוות מקצועי ואדיב המלווה כל לקוח בדרך לבחירה תוך שמירה על ערכים של מקצועיות, איכות, ראייה עיצובית ושירות מצוין.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם