כיורי מטבח

כיור מטבח – ברוש 1

כיור מטבח – עדי 1

כיור מטבח – נגב 1

כיור מטבח – הדס 1

כיור מטבח – גלבוע 1

כיור מטבח – גלבוע 2

כיור מטבח – גולן

כיור מטבח – ארז 1

כיור מטבח – אלון 1

כיור מטבח – אביב 1

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם

כיור מטבח הוא כיור רחב ועמוק, הנותן מענה להצטברות של כלים מלוכלכים ועשוי לספוג שיירי מזון, שמנים והכתמות על ידי תבלינים ומוצרי מזון אחרים. כיור מטבח חייב להיות עמיד בפני ספיחה של שמנים, מלחים וחומרים מסוג זה ולהתנקות בקלות, כמו גם לגלות עמידות בפני טמפרטורת מים גבוהה בשימוש השוטף (סינון מי בישול מסירים, יציקה של שאריות נוזל וכדומה). אחד המוצרים הפופולאריים בתחום זה הוא כיור נירוסטה  המספק מראה חדשני ומודרני לצד איכות גבוהה ורמת גימור קפדנית. כיור נירוסטה עשוי מפלדת אל- חלד שמאפשרת מגע עם מים ללא נזקי חלודה והתפוררות של החומר.

כיור אמבטיה לעומת כיור המטבח מגיע במבנה שונה לחלוטין, הוא אינו מיועד לאחסן כלים או פריטים אחרים והשימוש בו הוא יישומי יותר. כיור אמבטיה אינו מצריך עומק יוצא דופן, מה שמאפשר יכולות עיצוביות ומגוון רחב של כיורים המשפיעים על מראה החלל כולו. ניתן לבחור כיור אמבטיה מונח, כיור שקוע, כיור לבן או כהה ואפילו כיורי מתכת ונירוסטה מסוגים שונים. בהתאמה של כיור אמבטיה יש לקחת בחשבון את השילוב עם הברז המהווה מוצר משלים לעיצוב.

ניתן לבחור בכיור אמבטיה אשר יהיה מונח כיחידה עצמאית מעל ארונית אמבטיה. במקרה כזה חשוב לבחור בארונית נמוכה ולהביא בחשבון את גובה הכיור על מנת להבטיח את נוחות השימוש וההתאמה הוויזואלית גם יחד. ניתן כמובן גם לבחור בכיור שקוע המגיע לרוב כיחידה אחת עם הארונית. אפשרות נוספת היא כיור אמבטיה אשר מקובע אל הקיר, כיורים כאלה נפוצים יותר במרחבים ציבוריים ופחות מותאמים לעיצוב הביתי, אולם האפשרות קיימת ויכולה להתאים לעיצוב חללי אמבטיה קטנים במיוחד.

במתחם עלית דיזיין המספק בית לקבלנים, מעצבים ולקוחות פרטיים במעמד שיפוץ, ניתן למצוא מגוון דגמים של כיורים מבית מיטב המותגים, תוך הקפדה על איכות בלתי מתפשרת, שירות מצוין, ייעוץ וליווי וטווח מחירים הוגנים. במקום תזכו לייעוץ אדריכלי, דוגמאות והדמיות ולכל הדרוש לשיפוץ הבית.